12/26: LoveBirds

Geelika ja Silver
Uskumatult armsad ja positiivsed inimesed. Me oleme kõik kolmekesi ka ühel ajal Koeru Keskkoolis käinud. Küll eriklassides aga siiski. Tean neid mõlemaid juba sellest ajast, kui nad täitsa lapsed alles olid. Ega ma ise olin ka sel ajal onju, aga see pole ju praegu teemaks. Koeru on nii pisike koht, et enamasti teadsid kõik kõiki ja kui nime alati näo juurde paigutada ei osanud, siis teadsid kindlasti nende ema või isa või vanemat õde-venda. 
Geelikaga hakkasime tihedamalt suhtlema kusjuures alles siis, kui mul endal juba keskkool seljataga oli ja Viljandis paiknesin. Aga Kaitseliit ühendab. Lugusid SBK ja LSEK’i ajast (ja ma tean, et selle kohta ei öelda enam nii) jagub meil alati. Ütle vaid ja tulistame kohe puusalt mõne toreda loo. 
Nendega pildistamine oli puhas rõõm. Esimene sellise mahuga paari pildistamine ja nad andsid mulle hea kogemuse. Juba mõned päevad varem kurtsime kirja teel ära, kuidas kõik nagunii krampis on kaamera ees ja taga ning maandasime sellega vist kõik pinged. Nii kui esimesed pildid tehtud said, läks asi käima ja töö toimis.
Ühed sellised toredad, kellega läheks iga kell uuesti pildistama 🙂
Long story short, because some of that long talk above, doesn’t give You much, if You’re not estonian and in the Defence League 😉 Really, I’m saving You time 🙂
But. These two are so awsome and sweet together. I know them both since they were little. They have always been sweet and friendly and together… Well… You saw it in the pictures. 
This was my first experience with couple photoshoot and they made it easy for me!
Loved it! 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga