7/26: The Big Bathtub

Hei!
Kuidas Sul läheb? Päriselt ka küsin! Memuaare ootan kommentaaridesse!
Sinna kõrvale ja/või mõtete kogumuseks aga teine osa pilte minu toredast pärastlõunast koos Kristiine ja tema perekonnaga. Ja ristivanematega. 🙂
Neid pilte oli lausa lust sorteerida. Lust oli neid ka teha. See oli lihtsalt üks tore päev, millal üks armas perekond laiendatud koosseisus Väinjärve äärde piknikule läksid. Ja siis üks fotograafihakatis tölberdas ka sabas neil 😀 Noh, olgem ausad, umbes nii see välja nägi. Sest ma ei tahtnud minna sinna oluliselt olustiku lõhkuma. Vaid lihtsalt, ollagi selle perega koos väljas, rääkida juttu ja jälgida Kristiine tegemisi ja neist aeg-ajalt pilte klõpsida. Et oleks selline… Loomulik õhkkond on vist see väljend, mida ma otsin. 
Ma olen ka varem üksikuid pilte pisikestest teinud, aga täispika sessioonina oli Kristiine mu esimene nii väike modellike. Ehk siis pisike ajas omi asju ja mina seal juures siis istusin, ajasin end püsti, muutsin asukohta, viskasin külili maha, solberdasin ülepõlvede vees, viskasin pikali maha, ajasin püsti, muutsin asukohta ja noh… You get the point 😉 Väiksed lapsed lihtsalt hoiavad sind pildistamise ajal erksana – sa ei tea, millal ja milline liigutus, olemine, nägu, emotsioon sealt nüüd järgmisena tuleb. 
Tore oli! Väga väga tore!
Ja Kristiine sai oma esimese järves käigu ka tehtud!
Hei!
How are You doing? I’m actually asking that and You can leave Your replies in the comments! 🙂
But as You are thinking, what You would like to talk about, You can watch the second part of my photoshoot with little Kristiine.
She was the first little model I’ve had a full session with. And it all somehow just came together. A sweet family, mother, father, little Kristiine and her godparents went to have a nice little picnic by the lake. And I just kind of dangled along. I didn’t want to disturb Kristiine with my phototaking and just went where she went and let her to her stuff. Luckily for me, this kid couldn’t stand still, had very importent stuff to do and was very interesting to shoot. 
I had a very sweet and fun afternoon! 
Oh, and You can still find me on Facebook: 
Hit the ‘like’ button and see You there!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga