Angel

On warm and sunny summer days, there are two places I just love to escape – 
sandy beach by the sea and graveyards.
As morbid as the last one may sound, I like to walk around in graveyards, especially old parts of them. It’s so peacful and quiet there and I have the chance to take some time and just think… Or even just be. 
These two pictures were taken last summer, when I was visiting my parents. Looking at those pictures now, I see things I would like to change and do again. The most important thing I’d like to work on, is lighting.
But, I still like them. Also, I added some sepia effect on the wings. I was just having some fun with my photo processing program 😉
Soojadel ja päikesepaistelistel suvepäevadel on täpselt kaks kohta, kus mulle meeldib käia ja olla – 
liivases mererannas ja surnuaedades. 
Viimane kõlab küll süngelt, aga midagi neis surnuaedades on, mis mind ikka ja jälle sinna tõmbab. Lihtsalt, saan jalutada ning nautida rahu ja vaikust, mõelda omi mõtteid ja lihtsalt.. Olla..
Need kaks pilti on tehtud eelmisel suvel, kui Koerus vanemaid külastasin. Neid pilte nüüd vaadates, tahaks juba nii mõnegi asja kallal vinguda ja muuta. Põhiline muidugi – valgus. 
Aga kuna nad mulle siiski ka selliste poolvigastena meeldivad, siis toon nad ikkagi teieni. Lisaks, mängisin veidi fototöötlus programmiga ja lisasin ‘sepia’ efekti ingli tiibadele. 

Sägens!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga