Christmas at Home

Jõulud on otsa saamas selleks korraks ja aeg pildid kokku korjata 🙂

Mhh, mai või kohe. Lumi tuli nagu tellitult õigel ajal maha ja tegi looduse hurmavalt ilusaks. Ja maale sõitmise raskemaks. Aga kohale me jõudsime.

Pildid on kolme päeva peale kokku korjatud. Püüan piltide all paari sõnaga kirjutada, et mis, kes ja kus 🙂

 Need esimesed kaks pilti on siis fookusest välja aetud pildid ühest toredast pallist meie maja juures, mille mu õde eelmine aasta juba vanematele tegi. Paari pildi pärast saate rohkem aimu, millega tegu 😛
 Traditsiooniliselt sai peale jõuluõhtusööki ja kinkide jagamist, ette võetud jalutuskäik surnuaeda. Tohman unustas fotoka statiivi koju ja kirus ennast terve see aeg, mis surnuaias ringi käisime. See pilt sai tehtud prügikasti pealt.
 Jalutasime Tõnisega peale surnuaia tiiru veel mõnda aega Koeru vahel. Püüdsin pilte, aga mis sa ilma statiivita ikka püüad. Õnneks on kirikuaial abivalmid väravad ja vähemalt üks pilt sai kinni püütud. Ilma väriseva käeta.
 See on siis see pallike täies hiilguses 🙂
 Eile käisime matkamas ja otsisime üles selle kurikuulsa Merja linnamäe, mida me ka aastaid varem ema ja õega püüdsime leida, aga ei tulnud välja. Kuigi mina isegi korra olen selle varem üles leidnud ja seal samas ühte folkloorikava esitanud, siis nüüd käisime kõik koos vaatetorni kaemas. 
 Vaatasin, kas õnnestub läbi binokli pilti teha… Õnnestus vist 😀
 Oh Väinjärv! Ilus ja armas ka talvel… 🙂
 Selle silla otsas olen ka mina kala püüdnud.
 Ja selle hüppetorni kolmandalt korruselt (tuli just meelde, et ühe korra sai see hullus ikka ära tehtud jah) alla hüpatud. Neljandalt tulin kibekiirelt mööda treppi alla 😀
Kärdu tehtud kingipakis olid säraküünlad. Loomulikult tuli need kohe ära katsetada 🙂
Selline ta siis oli. See selle aastane jõul. 
Homme, ilusa ilma korra, läheme Pärnu vahele jalutama ja pildistama, seega peagi tagasi 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga