CREATION: Ninja Meditation

Nagu Facebooki lehel mainitud sai, siis algne idee ja plaan olid hoopis teistsugused. Ehk siis meie sessiooni teine osa, kus Bella oli kaunis kevadine värskuse ja rahu puhang, pidi olema kogu sessiooni keskne teema. 
Kokkulepped olid tehtud ja pidime Bella selle õppeaasta viimase Pärnu päeva mu maja lähedal võsas kauneid pilte tehes mööda saatma. Ilmad oli ilusad ja kevad polnud veel nii õide ja rohelusse puhkenud. Pealegi, lootsin hiljutisest maastikupõlengust maja taga kasu lõigata. Kuidas keset musta ja põlenud maad on üks armas õieke – Bella. 
Hommikul kell 8 oli Bella mu ukse taga. Kaks minutit enne seda üles ärganuna, vaatasin aknast välja ja ilm midagi väga oluliselt positiivset ei tõotanud. Tegime siis kohvi ja tee ringi ning lootsime parimat. Juhtus aga see, et hakkas lörtsi sadama. Enne seda saatusliku päeva, olid kaunid päikselised ilmad. Peale seda päeva saabus kuumalaine. Ja see üks päev, mida meie tahtsime kasutada… Lörts.
Ega’s muud, kui et ajasime mõnusalt juttu, tegime süüa, viisin Bella koju tagasi ja läksime päevaga edasi. Leppisime kokku, et kui maale vanaema sünnipäevale lähen, teeme sessiooni ära.
Ja kuskil seal selle aja sees, sündis ka ninja mõte. Idee ei seisnud sugugi selles, et üks ühele nüüd mingit ninja wariori kehastada, vaid et võtta sellest ideest ja konseptsioonist inspiratsiooni. Eesmärgiks oli pildil kajastada sügava paueriga tasakaalustatud naist. Ja nii ta siis sai – tõsine power house look vs calm before storm. 
Üleüldine look (riietus, meik, soeng) hakkas ise kokku jooksma siis, kui riideid välja hakkasin otsima. Taasavastasin oma lotendavad püksid, kahmasin kaasa Tõnise pluusi (lootsin alguses valget kasutada, aga kes seda nüüd siis teab, kus see jälle on) ja korsett. Meigi osas olid kindlad tingimused silmad ja huuled välja tuua, ning ülejäänud kaunilt kumavaks teha. Soeng.. Noh.. Seda tegime kolm-neli korda ümber. Sest mul oli liiga palju mõtteid ja neist ükski ei töötanud nii, nagu selle sessiooni jaoks lootsin. Lõpp-tulemusega jäin siiski rahule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga