DAY 3 – Close up

Hommikul tänast ülesannet lugedes, kargas mulle kohe pähe üks Britney lugudest (“Kill the lights”) ja nii on ta mul siis päev otsa kummitanud:

[—]
Mr. Photographer
I think I’m ready for my close-up 
Make sure you catch me from my good side
These other just wanna be me
Is that money in your pocket?
Or you happy to see me?

Tänase pildi osas olin aga mitme heinakuhja vahel ja valida ei osanud. Esiteks see, et kas lappan vanemaid pilte või teen täna täitsa uue.
Aga kuna päev oli pikk ja töine ja koduuks naeratas alles 8 paiku õhtul, siis lähen lihtsama vastupanu teed. Mis ei tähenda loomulikult, et esitletava pildi väärtus kuidagi väheneks. Makrofotograafia on mind alati paelunud, niisama ka lähivõtted.
Tänane pilt on pärit teisipäeva hommikust, korra siin blogis juba näidatud, aga siiski üks mu viimase aja lemmikutest. Kui mul on juba pikalt olnud idee enda pilte koduseinal ka suuremalt eksponeerida (tavamõõtmetes fotodega on üks sein juba peaaegu tervenisti kaunistatud – peakski lähiajal sellest ülevaate tegema siin), siis peale selle pildi saamist, tean täpselt, et see tuleb suurelt välja lasta ja seinale panna. Ma juba kujutan ette, kuidas see suurelt välja prindituna hoopis võimsamalt mõjub 🙂

Another long day at work, another old photo, but this is one of my favorites of all time. And it’s certainly one of which I want to put on a canvas and show on my apartments wall 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga