DAY 5 – Your Favorite Colour

Ühest küljest tahaks kõva häälega kommenteerida selle väljakutse FB kommuunis tekkinud arutelu pihta ja öelda, mis mul öelda on.
Teisest küljest – tahaks rahus oma rada edasi ajada.
Valin täna selle teise külje ja esitlen pilti 🙂
Tänane päev, olgugi, et pühapäev, algas varakult. Viis see päev mind Viljandisse ja tõi ka tagasi Pärnu. Viljandis oli külm ja väikest viisi minu poolt korraldatud fotojaht. Pärnus siras päike. Eile oli vastupidi. Mhh.. Ebaaus ju.
Eniwei, mõtlesin nii sinna sõites, kui tagasi sõites selle tänase ülesande peale. Lemmik värv. Lihtne ju – must. Aga kuidas seda nüüd üles pildistada. Et oleks ikka minumoodi kiiks juures. 
Siis kui viimased 15 minutit veel koduukseni oli, turgatas mõte pähe. Joonistan ja pildistan. Joonistan mustale paberile ja siis pildistan pimedas toas väikse lisavalguse abil. Esitan endale väljakutse saada efektne pilt, kiiksuga pilt, peegelduste vaba pilt (sellega natukse feilisin..). 
Alguses ma muidugi ei leidnud kohe oma pliiatseid üles. Teadsin, et mul on olemas valge pliiats, millega on hea mustale paberile kritseldada. No aga mida pole seda pole. Võtsin siis pool pettunult valge paberi ja musta pliiatsi ja kritseldasin selle peale. (Peakski sellest ka pildi tegema ja siia panema.) Siis kui viimase pliiatsitõmbe tegin sellel valgel paberil, tuli meelde, kuhu ma oma värvipliiatsid pannud olin. 
Ja hakkasin otsast peale. 
🙂
Eks ettevalmistus protsess peab ka ikka minumoodi kiiksuga olema -,- 
The One!
Aaaaand the making of it:

Ning see esimene kritseldus 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga