Dream big, start small, but most of all… START!

Hei!

So, I’ve came up with this, in my mind, brilliant idea, of starting a photoblog. I created a space for it, struggled a bit with the name for this blog and kept quite the same layout for it, as my handicraft blog has. So, overall, I thought I made a pretty great start. But yeah, silly me, the real struggle was waiting me around the corner. 
You have to post photos here, to be able to call it a photoblog. As you may see, I added my first three in the previous, unofficial first post. But to be honest, they were, as the post headline said, a test. I just wanted to try out, how the photos work with this background and which size I should go with (still working out this one..)
As I’ve lost a lot of work over the years (due to computer troubles and so on) and as I’m still kind of recovering from the last accident (computers do not like water… Just saying…), I have trouble with finding photos to post. 

‘Why not just make new ones and post them?’
Working on it 😉
I have been up on a hiatus with the hole photographing thing for a while now and I’m picking it up again. I’ve always loved it, but I have my moments 😉 But I’m feeling the urge to do some work again and also a hole lot of inspiration. As I’ve had some very interesting and challenging offers lately, I also feel the need to practice and learn.

‘What are you gonna offer? What makes you different?’
I didn’t just wanna start a blog, where I just show my work. I also wanna bring the ‘behind-the-scene’ moments and stories to you. Specially, when it comes to staged photoshoots.
But untill I have something new to show you, I’m gonna post some old photos and try to tell the story behind them.

Psssst: As I haven’t gone completely crazy yet, I definitely am not calling myself a professional photographer. For the time being, I shall call myself ‘just a girl with the photo camera’. Hmmm… That would make a great name for this blog.. Or what you think?

Nuniinoh…


Tulin siis omaarust jube geniaalse idee peale luua fotoblogi. Nokitsesin valmis vajaliku lehe, mõtlesin läbi häda välja isegi esialgse nime blogile ning jäin truuks suhteliselt sarnasele kujundusele, nagu on ka mu käsitöö blogil. Ühesõnaga, sai siis algus tehtud ja olin korraks täitsa rahul endaga. Aga siis.. Noh, mured alles hakkasid pead tõstma.

Selleks, et fotoblogi pidada, võiks ju pilte ka ikka olla, mida siia postitada. Esimesed kolm pilti isegi oma tee siia leidsid (olgugi, et need on umbes aasta või peale vanad juba), aga need olid, nagu pealkiri juba ütles, rohkem nagu proovimiseks. Et kuidas kogu krempel kokku istub ja millise suuruse juurde jääda (viimasega kõhklen siiani..). Lisaks olen aastate jooksul päris palju pildimaterjali täiesti lõplikult ära kaotanud (jätkuvalt, mina ja tehnika ei käi kokku…) ja ka praegu taastun alles viimasest arvutiõnnetusest. Seega polegi nagu väga pilte, mida teieni tuua hetkel. Kuid ilmselgelt tegelen uue materjali loomisega.

See blogi saigi loodud osaliselt motivatsiooniks oma pildistamised uuesti üles korjata ja teisalt ka selleks, et oleks koht, kus oma tööd üles riputada ja soovijatele näha anda. Facebook, kui selline oleks ju ka variant, aga… Noh.. Mitte päris see, mida tahan.

Olles praegu suures vaimustuses ja tuhinas fotolavastustest (lisaks kõigele muule), siis tahaksin näidata ka ‘behind-the-scene’ momente ja rääkida ideest ning taustast ka lähemalt. 

Kuid seniks, kuni uus materjal oma tee siia leiab, püüan järjepanu teieni tuua mõningaid vanemaid pilte ning rääkida nende saamislugudest.


Psssst: Kuna ma täiesti napakas veel ei ole, siis kohe kindlasti ei tituleeri ma ennast professionaalseks fotograafiks. Ilmselgelt olen asjaarmastaja ja püüan protsessikäigus ka alati midagi uut õppida ja ennast arendada. 🙂 Lihtsalt tüdruk kaameraga käib kah 😉


Ja miks kakskeelne? Nuuuoooh, seda oli ka ühest hetkest alates mu käsitöö blogi. Põhjus ju ilmselgelt lihtne – uudistajaid leidus ka mujalt, kui meie armsast pisikesest Kodust 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga