Ghost Cat vs A Big Dog

I’m a huge animal lover. So it’s pretty obvious, that I like taking pictures of them.
Also, I’m pretty sure, that you’re gonna see a lot of pictures of my cat. Like today.
A few nights ago, as I was cleaning my camera or actually had finished doing it, I decided to take some pictures of my cat. So I was throwing him some goodies to get him moving and I ended up with these ‘ghost cat’ pictures.

Ma olen päris suur loomasõber. Seega, on üsna ilmne, et mulle meeldib neid armsaid olevusi pildistada. Samuti, olen ma üsna kindel, et mu kiisu-miisu jõuab siia blogisse tihedamalt, kui ehk vajalik oleks.
Mõned õhtud tagasi, kui olin lõpetanud oma kaamera puhastamise, otsustasin taaskord oma punase lolluse pildile jäädvustada. Viskasin talle siis maiustusi mööda tuba laiali, et teda liikuma saada ning lõpptulemuseks olid sellised kummituskassi pildid.
 

And now, meet Sam. He’s as sweet as he is huge. I spend some time scratching him behind his ears and after we had a little talk, he let me take some photos. He usually just walks away. Good manners come handy sometimes 😉

Ja nüüd, saage tuttavaks, Sam. Ta on nii-nii armas ja nii-nii suur. Sügasin teda veidi aega kõrva tagant ja ajasime veits juttu ning ta oli seekord nõus väikse fotosessiooniga. Tavaliselt jalutab ta lihtsalt minema 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga