Nature

Nagu arvata võis, läks mu “sünnipäevakingi” idee natuke vett vedama. Tootsilikult pool sai tehtud ja siis rohkem ei jõudnud. Lihtsalt, kõik asjad jooksid kokku niimoodi, et läks nagu läks. 
Vahepeal saigi pildistamistest kohe hooga puhatud. Septembri alguses käisin Paikuse koolis aktust ja klassipilte pildistamas ja olen nüüd nendega sehkendanud siin. Piltidega ma mõtlen. Ning jõudsin järeldusele (juba teist korda), et kui sul ei ole õiget varustust, siis ära ütle nii kergekäeliselt sellistele ülesannetele oma jah-sõna. 
Aga tehtud nad sain ja varsti varsti peaks lõpptulemus paberil käes olema 🙂
Peale sellist tööd tundsin ma, et nüüd oleks vahepeale vaja miskit loomingulist tööd. Kus saabki teha täpselt selliseid pilte, täpselt nii pidi, nagu parasjagu tuju on. Nüüd maal käies avanes täpselt selline võimalus. Poisid läksid kalale ja mina kukkusin pildistama. Neid pilte saab mõne päeva pärast siin juba näha. Siis oli käsi soe, päike tuli välja ja haarasin Tõnise vennanaiselt sabast, et tema ja ta armas tütar üles pildistada. Ja sinna vahele jõudsin veel looduse pakutavad kaunimad palad kinni püüda. Ning just nende piltidega ma alustangi. Tagant poolt ette poole 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga