Niisiis…

Kuigi ma nüüd veel mõnda aega tõmban hinge ja naudin täieliku vabadust, siis varbaid kronksus hoides, on lootust siinmail rohkem tegevust näha. Ka on plaanis mõned ümberkorraldused siinse pesa väljanägemises. Üleüldse on meeletult põnev periood praegu käimas, aga ma kõva häälega sellest veel ei räägi. Tasa ja targu eesmärgi poole ja küll ma siis ühel hetkel kõikidest nendest uudistest plahvatan 🙂
Suvel korraldasin sünnipäeva puhul ühe mõnusa pildistamise maratoni. Viimased pildid sain tehtud juba täitsa sügisel. Eesmärk kätte harjutada, sai täidetud. Eesmärk kasvõi üks paarike enda kaamera ette meelitada, sai täidetud. Eesmärk 26 fotosessiooni korraldada… Ahhaa! Ei saanud täidetud. Aga ma hullupööra ei kurvastanud ka selle pihta. Küll jõuan.
Mitmed pildile soovijad ja soovitud, jäid samuti seekord pildile püüdmata. Nüüd haun plaani nad uuesti nõusse rääkida. Aga selline slow and steady tüüpi, nagu ma olen, võtab mul see asi natukene aega, sest ideid mida ja kuidas on palju. Tuleb nad lihtsalt korda seada. Kõikide teiste asja toimetuste vahepeal.
Nagu eelnevast postitusest näha, käis mul vahepeal Kärt külas ja andsime blogile esimeste postitustega võimsa alguse alanud aastale. Uuel nädalal on plaanis üks Reeli jälle pildile püüda. Enne aga oli vaja iseendaga maha istuda ning endale jõuludeks kingitud valgustust katsetada. Ja lihtsalt lõbutseda. 
Ja mine sa hullu tea, äkki koputan järgmisena juba Sinu kirjakastis ja küsin, et millal kokku saame 😉 
Elame-näeme!
Seniks pai ja aidaa!
🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga