Päikesekillu Perekeskus

Kuu alguses käisin pildistamas Päikesekillu Perekeskuses Viljandis.
Rohkem infot perekeskuse kohta leiate siit.

Minul on Päikesekilluga omad lood ja mälestused. Ja inimesed.

Sattusin ma esmakordselt Päikesekildu 2010.aastal. Mul oli vaja ülikoolis sooritada laagripraktika ja läbi kursaõe Birgiti, sain võimaluse Päikesekillu Perekeskuse suvelaagris kasvataja olla. Tegemist oli linnalaagriga Viljandi puudust kannatavate perede lastele. Selles laagris õpetatakse neile söögitegemist, toidukorvi ja raha planeerimist ja ka lihtsalt seda, kuidas üksteisega hakkama saada ühe katuse all. Raske on kirjeldada seda, kui palju need laagrid mind õpetasid ja arendasid
.
Päikesekillu perekeskuse üks asutajatest ja ka nende laagrite korraldaja on Kristel. Ah, mul on nii ülepeakaela hea meel, et ma Kristeliga kohtusin. Milline energia ja rõõm ja rahu ja positiivsus ja realism ja.. Saate aru küll, et kõiki neid häid sõnu, millega teda kirjeldada on palju. Temalt on palju õppida ja ta on väga inspireeriv. Mul oli hea meel, et ta mind ka 2011.aastal kampa kutsus ja taaskord vahva laagriga hakkama saime.
Paljuski tänu Kristelile, olen ma oma elu-oluga jõudnud ka Pärnu külje alla elama ja teise külje alla tööle. Kohe kindlasti tänu Kristelile, võtsin ma ennast ka lõppeks kätte ja avasin selle fotoblogi. Ja kuna meie blondid pead genereerivad siin igasugu huvitavaid mõtteid ja väljakutseid, siis kindlasti kuulete/loete siin blogis Kristelist veel ja veel 🙂
Siin aga siis pildid. Tuleb tunnistada, et alati ei kuku kõik välja päris täpselt nii nagu tahaks. Seega on täiesti kindel, et peagi lähen uuesti Viljandisse, et uued pildid teha. Neid pilte lapates, mis tehtud said, tundsin suurt pettumust. Ma ei olnud ise absoluutselt tulemustega rahul. Mingi osa soovitud piltidest jäi juba niigi tegemata ja need, mis tehtud said… Järelvaatamisel raputasin ikka ja jälle pead ning teadsin täpselt, kuidas tegelikult oleks tahtnud või pidanud mõnda asja pildile püüdma. Aga mis.. Noh teate isegi.. See uuesti. 
Väikse valiku pilte ma siiski teie ette toon. Need on see väga väike osa, millega ma pea et rahule jäin. Aga tuleb tunnistada, et need on rohkem selline blogimaterjal, kui reklaammaterjal. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga