Põlva maakaitsepäev 2015

Hulkur Rasmus nagu ma viimasel ajal oma malevatega olen, sattusin seekordsel Võidupühal hoopis Põlva maleva korraldatud Maakaitsepäevale Ridali lennuväljal. Pakkisime kõik lapsed autodesse ja korraldasime ühe mõnusa perepäeva 😉

Antud pildid on Põlva maleva näidislahingust. Olgugi, et nii mõnigi asi selle lahingu puhul mulle natukene vastukarva pai tegi, otsustasin need pildid siiski kokku lükata ja vaatamiseks välja panna.

Muudel teemadel aga… Mõned päevad tagasi oli käes jälle see vanemaks saamise päev. Sel puhul kutsusin oma sõpru üles endast märku andma, et kes tahaks minuga pildistama minna. Siin vahepealsed ajad on töö ja muude toimetustega nii kiired olnud, et pole väga palju pildistama jõudnud. Nüüd aga tuli mul hull idee korraldada 26 fotosessiooni. Noh, et siis sama palju, kui aastaid peale on tiksunud. (Mitte, et näiteks bussijuht alles mõned nädalapäevad tagasi mulle õpilase piletit pähe tahtis määrida ja kuuldes, et ma tegelikult juba 26 saan, tegi mulle tulevase sünnipäeva puhul pileti välja.) Eks näib mis saab. Ma küll algselt plaanisin need pildistamised 2-3 nädalaga jonksu saada, aga tundub, et need tiksuvad poole augustini välja.

Küll aga seiklen juba homme kodukanti ja püüangi täna kõik sealsed pildistamised kokku leppida. Sealt peaks tulema umbes täpselt 6-8 või enama postituse jagu pilte. Seega alates uuest nädalast on põhjust blogil tihedamalt silma peal hoida.

Seniks aga kallid paid ja tagasiside kommentaaridesse 🙂

PS: Tee vaskpoolse hiireklahviga klõps pildi peal ja peaksid suunduma edasi galeriisse 🙂

 Fotosnaiberdasin natuke. Vanast harjumusest 😉

Hei! 
These were some photos from a swowpiece organized by Estonian Defence League.

In other news. It was my birthday a few days ago and for my birthday gift, I asked my friends to participate in some photoshoots. I’ was planning to organize 26 photoshoots over the next 2-3 weeks. But I think, it’s gonna take a bit longer. There are few friends, with whom I really want to get together, but it’s not possible until August. But it’s ok. 
Tommorow I’m going to my home town and so I’m figuring out a schedule for photoshoots taking place there. I hope I’m getting material for at least 6-8 blogposts, but maybe even more 😉 So next week, come here often and let’s see how I’m going to do!

Until then – hugs and leave the feedback in the comments!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga